Home » Masáže » Reflexologie

Reflexologie léčí tělo celkově

Reflexologie se také nazývá zónová terapie a vychází z názoru, že každá část těla je ztělesněna na rukou a nohou, a že tlak na určité oblasti rukou a nohou může mít terapeutické účinky na ostatní části těla. Použití a výhody

Reflexologie se hodí pro lidi všech věkových skupin a dokáže ulevit od celé řady akutních a chronických stavů. Mnoho lidí používá reflexologii jako způsob odpočinku těla a mysli a při boji se stresem. Mnozí lékaři, konzultanti a další odborníci zároveň uznávají reflexologii jako průkaznou, respektovanou a účinnou terapii. Léčí stres

Se stále se zvyšujícím množstvím stresu je důležité, aby lidé více pečovali o své zdraví. Reflexologie nám pomáhá vypořádat se s fyzickými, mentálními a emočními otázkami, a tím nám pomáhá se uzdravit a uchovat si zdraví.

Při první návštěvě se provádí masáž, diagnostika, terapie, závěrečná masáž. Celá procedura trvá přibližně 45 minut. Při dalších návštěvách není nutná diagnostika, provádí se masáž a terapie na základě zjištěných problematických míst při první reflexologii.

Po ošetření může vaše tělo reagovat velmi specifickým způsobem. Většina lidí si povšimne pocitu duševního blaha a relaxace, někdy se cítí letargičtí a slabí, ale to je jen součástí procesu léčení. Tyto informace pomohou reflexologovi přesně připravit plán léčby odpovídající vašim potřebám.

Reflexologie je účinná v případě:

  • bolesti zad
  • migrény
  • artritidy
  • problémů se spánkem
  • zranění při sportu
  • potížích se zažíváním
  • stavech vyvolaných stresem

Vhodná i pro odpočinek a relaxaci

Chcete masáž vyzkoušet?

....zde se můžete objednat...


Aktuality

24. 9. 2018
Nová adresa provozovny
11. 12. 2015
Dárkové poukazy
31. 8. 2015
Srdíčkový den
21. 6. 2015
Hubnutí do plavek
30. 5. 2015
Světový den bez tabáku

archív

Kontakt

Biorezonance-Masáže
Kulturní Dům Ládví
Burešova 1661/2
Praha 8 - Kobylisy
777 904 324
603 886 323