Home » Masáže » Reflexologie

Reflexologie léčí tělo celkově

Reflexologie se také nazývá zónová terapie a vychází z názoru, že každá část těla je ztělesněna na rukou a nohou, a že tlak na určité oblasti rukou a nohou může mít terapeutické účinky na ostatní části těla. Použití a výhody

Reflexologie se hodí pro lidi všech věkových skupin a dokáže ulevit od celé řady akutních a chronických stavů. Mnoho lidí používá reflexologii jako způsob odpočinku těla a mysli a při boji se stresem. Mnozí lékaři, konzultanti a další odborníci zároveň uznávají reflexologii jako průkaznou, respektovanou a účinnou terapii. Léčí stres

Se stále se zvyšujícím množstvím stresu je důležité, aby lidé více pečovali o své zdraví. Reflexologie nám pomáhá vypořádat se s fyzickými, mentálními a emočními otázkami, a tím nám pomáhá se uzdravit a uchovat si zdraví.

Při první návštěvě se provádí masáž, diagnostika, terapie, závěrečná masáž. Celá procedura trvá přibližně 45 minut. Při dalších návštěvách není nutná diagnostika, provádí se masáž a terapie na základě zjištěných problematických míst při první reflexologii.

Po ošetření může vaše tělo reagovat velmi specifickým způsobem. Většina lidí si povšimne pocitu duševního blaha a relaxace, někdy se cítí letargičtí a slabí, ale to je jen součástí procesu léčení. Tyto informace pomohou reflexologovi přesně připravit plán léčby odpovídající vašim potřebám.

Reflexologie je účinná v případě:

  • bolesti zad
  • migrény
  • artritidy
  • problémů se spánkem
  • zranění při sportu
  • potížích se zažíváním
  • stavech vyvolaných stresem

Vhodná i pro odpočinek a relaxaci

Chcete masáž vyzkoušet?

....zde se můžete objednat...


Aktuality

24.9.2018
Královské Thajské Masáže
24.9.2018
Nový ceník 2018
24.9.2018
Nová adresa provozovny
11.2.2016
Valentýnský dárek
4.1.2016
Lednové slevy

archív

Kontakt

Biorezonance-Masáže
Kulturní Dům Ládví
Burešova 1661/2
Praha 8 - Kobylisy
777 904 324
603 886 323