Home » Masáže » Thajská masáž

Thajská masáž

Thajská masáž patří mezi nejlepší přírodní metody s celkovým pozitivním vlivem na Váš organismus. Léčebné využití thajské masáže se neomezuje jen na pohybový systém. Výborné využití je při bolesti zad, hlavy, vyčerpání, stresových poruch a psychosomatických obtížích. Výborné efekty má i na únavový syndrom a i na panické poruchy.

Účinky thajských masáží:

  • Thajská masáž to je název pro léčebnou akupresurní metodu a práce na energetických drahách s protažením těla. Tato metoda se v Thajsku praktikuje již po celá staletí. Do Thajska se dostala spolu s budhismem před 2500 lety.
  • Thajské masáže mají neuvěřitelné léčebné výsledky, podporují cirkulaci, rozvíjí flexibilitu a svalový tonus. V mnoha případech, jako jsou přepracované svaly, únava, stres, bolesti hlavy, vymknutiny, může správně vedená thajská masáž sehrát při nápravě poškozených tkání klíčovou roli. Díky těmto ohromným přínosům jsou thajské masáže stále více oblíbené po celém světě.
  • Thajská masáž je přínosná pro ty, kdo se cítí ztuhlí, rozbolavělí, unavení, přepracovaní či přepínání při sportu nebo z důvodu jiné choroby ovlivňující pohyblivost. V tomto případě Vám thajská masáž napomůže vrátit zpět ztracený pohybový rozsah.
  • Thajská masáž jako jediná nemá krátkodobý účinek, ale má dlouhodobý pozitivní vliv na zdraví člověka a poskytne vám větší pocit úlevy.

TRADIČNÍ THAJSKÉ MASÁŽE BAN SUAN JIRAPA

TRADIČNÍ THAJSKÁ MASÁŽ

Tradiční thajská reflexní masáž, pověstné umění, provozované dříve výhradně v thajských chrámech mistry znalými léčení. Působí silou na tlakové body, svaly, šlachy, ohýbá a natahuje páteř, zbavuje napětí, uvolňuje klouby a přináší tělu osvobozující uklidnění. Masáž vhodná pro odstranění bolesti a napětí svalstva.

OLEJOVÁ THAJSKÁ MASÁŽ

Jemná, relaxační masáž s pomocí vytříbených přírodních olejů. Používá se velmi jemná technika, při níž se dosahuje uvolnění svalů krku, zad a nohou. Olejová masáž je velmi účinná pro odstranění napětí, stresu a celkové ztuhlosti.

TEPLÁ AROMA OIL RELAXAČNÍ MASÁŽ

Orientální masáž celého těla od konečků prstů na nohou až po kořínky vlasů. Na akupresurní body je vyvíjen mírnější tlak. Jedná se o nejefektivnější formu relaxace a regenerace, napomáhající odstranění únavy, nahromaděného stresu a napětí organizmu.

TEPLÁ BYLINKOVÁ MASÁŽ

Herbal masáž je tradiční thajská masáž kombinovaná s přikládáním speciálních nahřátých bylinných sáčků na místa, kde proudí energie. Bylinné sáčky, které se přikládají na rozmasírované tělo, obsahují thajské bylinky a koření, které napomáhají dokonalému uvolnění a odbourání stresu.

THAJSKÁ MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Lávové kameny se po nahřátí přikládají na důležité body na těle, kde spolu s olejovou masáží působí jako vynikající terapeutická relaxace. Po přiložení na specifické akupunkturní body působí tyto lávové kameny jako výborný prostředek k uvolnění napětí a odplavení stresu.

ZÁZVOROVÁ AROMA MASÁŽ

Masáž celého těla využívá tradičních asijských přírodních produktů. Zázvorový olej s citronovou trávou zahřívá a uvolňuje napětí a namožené svaly.

THAJSKÁ SPECIÁLNÍ MASÁŽ ZAD A HLAVY

Masáž zaměřená na odstranění bolesti zad, šíje a ramen. Je rovněž vhodná pro odstranění stresu a bolesti hlavy v důsledku potíží se zablokovanou krční páteří. Thajská terapeutka se po dobu 60 minut soustředí na problematické partie zad, ramen a šíje, kde bezbolestnými hmaty uvolňuje ztuhlé svalstvo a tlakovým působením na akupresurní body postupně odblokuje páteř a klouby.

THAJSKÁ MASÁŽ NOHOU

Na chodidle se vyskytuje mnoho reflexních bodů a jejich tlaková stimulace uvolňuje energetické dráhy, které propojují chodidla se všemi tělesnými orgány lidského těla. Reflexní masáž chodidel oživuje a znovu navrací energii jednotlivým partiím, snižuje stres a přináší hlubokou relaxaci.

THAJSKÉ MASÁŽE KAŽDÉ PONDĚLÍ OD 17.9.2018 9:00 – 20:00

  30 min 60 min 90 min 120 min
Tradiční thajská masáž   700,- 1000,- 1300,-
Olejová thajská masáž   800,- 1100,- 1400,-
Teplá aroma oil masáž   800,- 1100,-  
Teplá bylinková masáž   1000,- 1200,-  
Masáž lávovými kameny   1100,- 1400,-  
Zázvorová aroma masáž   900,- 1200,-  
Thajská masáž zad a hlavy 500,- 800,-    
Thajská masáž nohou 500,- 800,-    

Telefonické objednání možné na tel.č. 602 616 512

Chcete masáž vyzkoušet?

....zde se můžete objednat...


Aktuality

24.9.2018
Královské Thajské Masáže
24.9.2018
Nový ceník 2018
24.9.2018
Nová adresa provozovny
11.2.2016
Valentýnský dárek
4.1.2016
Lednové slevy

archív

Kontakt

Biorezonance-Masáže
Kulturní Dům Ládví
Burešova 1661/2
Praha 8 - Kobylisy
777 904 324
603 886 323